FIRMA KONTAKT REFERENCJE PRACA LOKAL NA SPRZEDAŻ

 Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

 1. Specjalista ds zamówień publicznych RTV-AGD-Foto

 4. Asystent handlowca

 2. Specjalista ds zamówień publicznych Komputery

 5. Referent biurowy

 3. Specjalista ds zamówień publicznych wyposażenie, gastronimia, meble

 6. Serwisant-kierowca-magazynier

     Kwestionariusz osobowy


1. Specjalista ds. zamówień publicznych w dziale RTV-AGD-FOTO-MULTIMEDIA


Opis stanowiska:

Z naszego doświadczenia wynika, że idealnym kandydatem jest  osoba, która posiada doświadczenie  i bardzo dobrą wiedzę techniczną w sprzedaży produktów z branży:

RTV-AGD- FOTO-MULTIMEDIA

Praca polega na przygotowaniu ofert przetargowych w ramach zamówień publicznych pod względem technicznym z wyszukaniem najniższej na rynku ceny zakupu. Praca nie polega na samodzielnym wyszukiwaniu ofert handlowych w internecie lub droga telefoniczną. Dysponujemy własną bazą zamówień publicznych. Obsługujemy wyłącznie sektor tzw. „budżetówki”. Do obowiązków handlowca należy przygotowanie bezbłędnej oferty handlowej poprzez dobór produktów w najniższej cenie spełniających wymagania Zamawiającego opisane w tzw. SIWZ. Po wygraniu przetargu handlowiec dokonuje samodzielnych zakupów zgodnie z podpisaną Umową.

Praca bezstresowa pod nadzorem Menagera z pomocą asystentów handlowców.

Wymagania:

Oczekujemy od kandydatów doświadczenia i wiedzy technicznej w branży audio-video-AGD-Foto z uwzględnieniem najnowszych technologii, kreatywnego myślenia, umiejętności negocjacyjnych, umiejętności rozwiązywania problemów oraz samodzielności  w pracy, biegłej znajomości komputera oraz pakietu office. Wymagane minimum 2 letnie doświadczenie na stanowiskach handlowca, sprzedawcy, reprezentanta handlowego lub sprzedawcy na portalach internetowych.
Mile widziana znajomość rynku dystrybutorów w Polsce sprzętu RTV-AGD-Foto oraz projektorów i tablic multimedialnych do zastosowań szkolnych.

Oferujemy:

Praca stacjonarna we Wrocławiu od pn.-pt. w godz. 9.00-17.00. Zapewniamy pełny cykl szkoleń z zakresu zamówień publicznych.
Po 3 miesięcznym stażu praca na umowę o pracę na stanowisku „specjalisty ds. zamówień publicznych” z dobrą podstawą oraz z wysokim wynagrodzeniem zależnym od wygranych przetargów. Nasi najlepsi handlowcy zarabiają powyżej 5000zł brutto. Oferujemy dodatkowy pakiet opieki medycznej.

Prosimy o przesłanie CV i LM na adres praca@zuber.pl, w którym prosimy szczegółowo opisać swoje doświadczenie zawodowe z uwzględnieniem naszych wymagań.
Prosimy o przesłanie kwestionariusza osobowego znajdującego się na naszej stronie www.zuber.pl w zakładce PRACA.
Odpowiadamy na każdą sensowną ofertę pracy.

Nas do pracy  motywują nas wyłącznie pieniądze oraz satysfakcja z ich zarabiania!